Teslimat Bilgileri

 www.emperorderi.com siparişinizi mümkün olan en kısa zamanda elinize ulaştırmayı hedefler.

Türkiye stoklarımızda mevcut olan ürünler müşterilerimiz sipariş verdikten sonra gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Teslim edilen kargo Marmara, Ege, Batı Karadeniz bölgelerine en geç 1 iş günü, Doğu Anadolu, Güney Doğu, İç Anadolu ve Akdeniz Bölgelerine en geç 3 iş günü içinde ulaştırılacaktır. 

Türkiye stoklarımızda mevcut olmayan ürünler yurt dışında bulunan fabrikamızdan temin edilmektedir. Yurt dışından temin edilecek olan ürünlerin teslimatı Türkiye'nin tüm bölgelerine 10-15 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Okulun yanından girince birinci sokak vs.)

Emperorderi.com, verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında Kapıda nakit ödeme imkanı da sunar. Kargo şirketlerinin belirtmiş olduğu ..... ücreti ödeyerek hem kapıda kredi kartı ödemeli, hem de nakit karşılığı makbuz ile kapıda nakit ödemeli alışveriş yapabilirsiniz. Tam ve eksiksiz teslimat için, lütfen kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim almanız gerekmektedir.